Webp.net-gifmaker

Η κλήρωση των αγώνων σε Α’ και Β’ Τοπικό

eps_klhrwsh_prwtathlhmata_17_antigrafi

arcadiaportal.gr
Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 13 Σεπτεμβρίου η κλήρωση των πρωταθλημάτων των τοπικών κατηγοριών ποδοσφαίρου στην αίθουσα των συνεδριάσεων του ξενοδοχείου «Μέναλον».

Το παρών στην κλήρωση έδωσαν τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου της ΕΠΣ Αρκαδίας, ο πρόεδρος των διαιτητών Αρκαδίας Γεώργιος Τσούκας αλλά και εκπρόσωποι των ομάδων που έμαθαν το πρόγραμμα για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018.

Να σημειωθεί πως η πρεμιέρα το νέου πρωταθλήματος της Α’ Αρκαδίας θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 7 και 8 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α’ Αρκαδίας

1η αγωνιστική

Ορχομενός-Ερμής Μελιγούς

ΑΕΚ-Αχιλλέας

Απόλλων-Δόξα Μεγαλόπολης

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Κορακοβούνι

Βρασιές-Τεγέα

Πανθυρεατικός-Μαντινειακός

2η αγωνιστική

ΑΕΚ-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Απόλλων

Αχιλλέας-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Δόξα Μεγαλόπολης-Βρασιές

Κορακοβούνι-Πανθυρεατικός

Μαντινειακός-Τεγέα

3η αγωνιστική

Ορχομενός-Απόλλων

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-ΑΕΚ

Βρασιές-Ερμής Μελιγούς

Πανθυρεατικός-Αχιλλέας

Μαντινειακός-Δόξα Μεγαλόπολης

Τεγέα-Κορακοβούνι

4η αγωνιστική

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Απόλλων-Βρασιές

ΑΕΚ-Πανθυρεατικός

Ερμής Μελιγούς-Μαντινειακός

Αχιλλέας-Τεγέα

Κορακοβούνι-Δόξα Μεγαλόπολης

5η αγωνιστική

Ορχομενός-Βρασιές

Πανθυρεατικός-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Μαντινειακός-Απόλλων

Τεγέα-ΑΕΚ

Κορακοβούνι-Ερμής Μελιγούς

Δόξα Μεγαλόπολης-Αχιλλέας

6η αγωνιστική

Πανθυρεατικός-Ορχομενός

Βρασιές-Μαντινειακός

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Τεγέα

Απόλλων-Κορακοβούνι

ΑΕΚ-Δόξα Μεγαλόπολης

Ερμής Μελιγούς-Αχιλλέας

7η αγωνιστική

Ορχομενός-Μαντινειακός

Τεγέα-Πανθυρεατικός

Κορακοβούνι-Βρασιές

Δόξα Μεγαλόπολης-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

Αχιλλέας-Απόλλων

Ερμής Μελιγούς-ΑΕΚ

8η αγωνιστική

Τεγέα-Ορχομενός

Μαντινειακός-Κορακοβούνι

Πανθυρεατικός-Δόξα Μεγαλόπολης

Βρασιές-Αχιλλέας

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Ερμής Μελιγούς

Απόλλων-ΑΕΚ

9η αγωνιστική

Ορχομενός-Κορακοβούνι

Δόξα Μεγαλόπολης-Τεγέα

Αχιλλέας-Μαντινειακός

Ερμής Μελιγούς-Πανθυρεατικός

ΑΕΚ-Βρασιές

Απόλλων-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική

Δόξα Μεγαλόπολης-Ορχομενός

Κορακοβούνι-Αχιλλέας

Τεγέα-Ερμής Μελιγούς

Μαντινειακός-ΑΕΚ

Πανθυρεατικός-Απόλλων

Βρασιές-Πανιώνιος Μεγαλόπολης

11η αγωνιστική

Αχιλλέας-Ορχομενός

Ερμής Μελιγούς-Δόξα Μεγαλόπολης

ΑΕΚ-Κορακοβούνι

Απόλλων-Τεγέα

Πανιώνιος Μεγαλόπολης-Μαντινειακός

Βρασιές-Πανθυρεατικός

* Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα

Ειδήσεις:

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο ομίλων της Β’ Αρκαδίας

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΕ Κορυθίου-Ελπίδα

Δημητσάνα-Νεστάνη

Κανδήλα-Παγγορτυνιακός

2η αγωνιστική

Ελπίδα-Δημητσάνα

Παγγορτυνιακός-ΑΕ Κορυθίου

Νεστάνη-Κανδήλα

3η αγωνιστική

Ελπίδα-Παγγορτυνιακός

Νεστάνη-ΑΕ Κορυθίου

Δημητσάνα-Κανδήλα

4η αγωνιστική

Παγγορτυνιακός-Νεστάνη

ΑΕ Κορυθίου-Δημητσάνα

Κανδήλα-Ελπίδα

5η αγωνιστική

Νεστάνη-Ελπίδα

Δημητσάνα-Παγγορτυνιακός

Κανδήλα-ΑΕ Κορυθίου

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ηρακλής Βερβένων-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

ΑΕ Μαρίου-Νικηταράς Δολιανών

Ρεπό: Φορτούνα

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-Φορτούνα

Νικηταράς Δολιανών-Ηρακλής Βερβένων

Ρεπό: ΑΕ Μαρίου

3η αγωνιστική

Φορτούνα-Νικηταράς Δολιανών

Ηρακλής Βερβένων-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Ολυμπιακός Λεωνιδίου

4η αγωνιστική

ΑΕ Μαρίου-Φορτούνα

Νικηταράς Δολιανών-Ολυμπιακός Λεωνιδίου

Ρεπό: Ηρακλής Βερβένων

5η αγωνιστική

Φορτούνα-Ηρακλής Βερβένων

Ολυμπιακός Λεωνιδίου-ΑΕ Μαρίου

Ρεπό: Νικηταράς Δολιανών

* Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα

Video:
Ειδήσεις:
papalos2 unnamed

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *